Hi I have a recruitment dataset that has different attributes for recruitment. One of those attribut

monadrmonadr Member Posts: 23 Contributor II
 Hi I have a recruitment database that has different recruitment features. One of these features is the target function which has two modes of acceptance or rejection. Do I want to know which of these data attributes has the most impact on acceptance?(For example, the practical score feature has the most impact on passing) Which model do I use for data mining and explain howI put in the data set

Best Answer

Answers

• [Deleted User][Deleted User] Posts: 0 Learner III
    در ستونهای شما تمام ویژگی های موجود تاثیر تقریبا یکسانی بر مدل پیشگویی شما دارند مگر به خواست خودتان میزان تاثیر آنها را تغییر دهید
  • monadrmonadr Member Posts: 23 Contributor II
    سلام  من  اصلا نمی دونم  پیام من برای شما می یاد یا نه چون تازه وارد هستم فقط یه سوال برای همین دیتاست استخدام که لطف کردید و جواب منرو  دادید من میخوام در نتایج دقیق بهم  بگه مثلا نمره دراز و نشست بیشترین تاثیر در قبولی را دارد
    edited January 2020
    سلام دوست گرامی
    اینجا در حقیقت بخشی هست که تمامی پست ها به صورت عمومی نمایش داده میشود و همه اعضای انجمن از جمله من این مطالب را میبینیم
    در رابطه با سوالتون باید عرض کنم تمام ویژگی ها تاثیر یکسانی دارند مگر خودتون بخواهید تاثیر هر ویژگی را کم یا زیاد کنید
    موفق باشید
    سلام در تفسیر مدلی که طراحی کردید یعنی 52درصد قبول شدن 127نفر قبول نشدن؟ @mbs
    @monadr

اگر به سمت چپ سطرها توجه کنید دو بخش میبینید که یک بخش بیانگر میزان پیش بینی قبولی صحیح و یک بخش میزان پیش بینی صحیح مردودی است حالا اون اعداد 52 و 127 برای محاسبه صحیح پیش بینی قبولی و مردودی هستند
    حالا پرسیژن و ریکال که دو معیار برای ارزیابی هستند هم در جدول نمایش داده شده است و میزان صحت نهایی برای هر دو بخش مردودی و قبولی99.44 است
    امیدوارم تونسته باشم مشکلتون حل کنم
    mbs

How to use the neural network in rapidminer
Sign In or Register to comment.